Upravit stránku

Vítejte na stránkách společnosti Denticio s.r.o., kliniky jejíž cílem je zubní péče bez kompromisů a především vaše spokojenost.

Naší filosofií je, že každý pacient si zaslouží maximální péči, proto o Vás budou pečovat vždy zkušení specialisté, kteří pracují s nejmodernějšími materiály a vybavením.

Naše pobočky se nacházejí ve zcela nově zrekonstruovaných prostorách v Pardubicích a v centru hlavního města Prahy na Petrském náměstí.

Za tým Denticio s.r.o. MDDr. Vladimír Štván

PROČ JSTE SI VYBRALI ZROVNA NÁS?

Profesionalita kvalita

To jsou pro nás hodnoty, na kterých si zakládáme. Proto o Vás bude vždy pečovat tým profesionálů. který bude používat nejmodernější materiály a vybavení. Myslíme si, že návštěva zubního lékaře by neměla být nepříjemným zážitkem. Klientům nabízíme příjemné prostředí, vlídné a šetrné zacházení.

Individuální přístup

Komunikace mezi lékařem a pacientem je velmi důležitá pro vytvoření důvěry. Vždy se snažíme pečlivě vysvětlit, co děláme a proč to děláme. Pacient je informován o stavu jeho chrupu, o variantách plánované léčby a také o výši hrazené péče.

Flexibilita

Snažíme se přizpůsobit časovému harmonogramu pacientů a zkrátit tím čekací lhůty na minimum.

Kvalita bez kompromisů

Vy si zasloužíte to nejlepší. Vždy se budeme snažit pacientům nabídnout maximální péči, proto je náš tým průběžně proškolován a jsou používány nejmodernější materiály.