Upravit stránku

Představte si zubní náhradu, která vypadá, funguje a přináší stejný pocit jako vlastní chrup. Se kterou se zakousnete do jablka a která vám vrátí krásný úsměv. A můžete si být jisti, že zuby zůstanou tam, kde mají. Konečně skončí ta nejistota z nošení zubní náhrady.

Zubní implantáty, které používáme, slouží jako přímá náhrada zubního kořene. Švédské titanové implantáty Astra jsou naprostou jedničku na poli zubní implantologie. Byly inspirací pro tvorbu mnoha konkurenčních výrobků a jde o to nejlepší, co vám může implantologie nabídnout. Českou alternativou jsou vysoce kvalitní zubní implantáty Bioniq, které jsou také v nabídce naší kliniky.

Proč k nám?

V naší klinice se vám bude věnovat specialista na zubní implantáty, MDDr. Vladimír Štván, který má se zaváděním zubních implantátů dlouholetou praxi. Jejím důkazem jsou stovky úspěšných zákroků. Implantáty jsme schopni zavést téměř každému klientovi bez omezení věku.

I tak existují kandidáti, kterým implantát nedoporučujeme a neprovádíme. Takovými pacienty jsou lidé s autoimunitními nemocemi, silní diabetici a silní kuřácí. Těmto klientům rádi navrhneme jiné formy řešení zubních náhrad, pro ně vhodnějších.

Důkladně vyšetříme váš chrup a navrhneme pro vás nejlepší řešení. Neváhejte nás kontaktovat, rádi pro vás vytvoříme perfektní zubní implantáty.

Průběh zákroku

Prvním krokem zavedení zubního implantátu je teoretická část, kdy společně probereme nejvhodnější postup. Každý klient je jiný, a proto i každá léčba je individuální a musí být přizpůsobena tvaru a množství kosti konkrétního klienta. Jakmile si postup vzájemně odsouhlasíme, přizpůsobíme léčbu vašim časovým i finančním možnostem. Konzultace je nezávazná a na vás je nyní rozhodnutí, zda s námi budete chtít pokračovat v léčbě.

Jestliže zatím nejste našimi klienty, doporučujeme před samotnou implantací začít menším zákrokem, který vám napoví, jakým způsobem náš tým pracuje a zda si vzájemně vyhovujeme. Samotné implantace se nemusíte obávat, protože probíhá v lokální anestezii. Před zákrokem vám podáme antibiotika a po konzultaci vám můžeme předepsat léky na tlumení bolesti. Nemusíte se tak imobávat ani bolesti po odeznění anestetika.

Jak implantáty fungují

Technologie zubních implantátů pokročila za poslední léta mílovými kroky kupředu a neustále se zdokonaluje. Získáte trvalou náhradu jednoho i více zubů, prověřenou mnoha vědeckými výzkumy a řadami studií. Implantát funguje tak, že zavádíme přímo do kosti malý šroubek z titanu jako náhradu zubního kořene.

Po zavedení zkušeným chirurgem (implantologem) vroste do tkání a vytvoří pevný zubní kořen. Po vhojení upevníme korunku, můstek nebo celkovou protézu. Celý postup s vámi detailněji probere náš lékař.

Krásné zubní implantáty, které vám vydrží napořád

  • Pro zavedení zubních implantátů nemusíme brousit okolní zdravé zuby.
  • Při ukotvení zubních implantátů do čelisti se stimuluje růst kosti i dásní.
  • Výsledkem je atraktivní estetický vzhled a zachování přirozené linie tváře.
  • Nepotřebujete žádné dentální lepidlo, aby zuby držely.

Ukázky naší práce

Části implantátů

Technologie prověřená po 40 let

Zubní implantáty jako náhrada jednoho či více zubů se využívají již od poloviny 60. let. Využíváme je v horní i dolní čelisti. Zubní implantát je malý šroubek z titanu. Nemusíte se obávat, lidské tělo tento kov přijímá velmi dobře a bez problémů vrůstá do tkáně. Oba dodavatelé, se kterými naše ordinace spolupracuje, jak švédská Astra Tech i český Bioniq, tyto implantáty několik let intenzivně zkoumaly a vyvinuly unikátní systém. Díky němu dokážeme bezpečně ukotvit nový přirozeně vypadající zub.

Vyřešíme každý problém se zuby

Náhrada jednoho zubu

Nejlepším řešením pro jeden chybějící zub je implantát osazený korunkou. Vhodný je pro horní i dolní čelist. Se zubním implantátem můžete naprosto přirozeně jíst a smát se.

Náhrada několika zubů

Při absenci několika zubů se vám značně komplikují běžné denní činnosti. Nejen jedení, ale i komunikace s ostatními je nepříjemná. V takovém případě vám doporučíme zubní implantáty osazené korunkami nebo můstek přichycený ke dvěma či více zubním implantátům.

Náhrada všech zubů

Zubní implantáty jsou nejlepším řešením i v případě, že vám chybí všechny zuby. Uděláme vám kompletní můstek přichycený k několika zubním implantátům, nebo vyjímatelný umělý chrup ukotvený ke dvěma či více zubním implantátům. Taková zubní protéza drží pevně v ústech, a přitom se dá snadno vyjmout.

Ceník implantátů

Chirurgická fáze (zavedení implantátu) Bioniq (český)14 000 Kč
Chirurgická fáze (zavedení implantátu) Astra (švédský)19 000 Kč
Protetická fáze (Metalokeramická korunka)10 000 Kč
Protetická fáze (Celokeramická korunka s Ti dosedem)11 600 Kč
Protetická fáze (Celokeramická kurunka)13 400 Kč
Augmentace – doplnění kosti5 000-8 000 Kč
Sinus lift8 000-12 000 Kč